Veľa z nás si každý rok dá nové precavzatie za lepším ja, alebo sa koncom roka stratil zo svojej disciplíny poctivého cvičenia a hovorí si ,že od nového roka opäť začne poctivo, či v pondelok?

My sme si pre vás pripravili novoročnú januárovú akciu kde si môžeš vybrať sama čo je pre teba najvhodnejšie . O novoročnom ROČNOM PLÁNE sme ti písali pár dní dozadu a viac sa môžeš dozvedieť tu.

Ak si teda rozhodnutá konečne opäť sa nakopnúť a začať, radi by sme ti predstavili zopár ďalších ponúk:

 

  1. Akcia v plagáte:  3 mesačný plán z ktorého ti vezmeme 10% z ceny, 3 mesačný plán má vyhodu , že po 3 mesiacoch dokážeš vidieť na sebe kondičný rozdiel či v krivkách. Dokážeš si už vybudovať správne návyky a po 3 mesiacoch máš v rytme pravidelné chodenie.

2. Akcia v plagáte: je -15% zľava na Nutričné poradenstvo. Nie každý vie správne jesť. A my rozhodne nechceme aby ste držali závažne diety alebo nesprávnu stravu , kde sa cítite stále hladná a vyčerpaná. Nastavíš sa do správneho režimu a celé ti to pôjde oveľa lepšie. Veď až 80% tvojej snahy za lepším JA je strava.

3. Akcia v plagáte: Začala plesová sezóna milé dámy, a ak si hovoríš že o mesiac musíš vyzerať v tých šatách naozaj božsky je najvyšší čas siahnúť po SLimku, na ktoré máš teraz 15% zľavu. Pri správnej kombinácii cvičenia slimka ti garantujeme cintimetre s problémovej časti dole

 

Výber je len na tebe, akciu z plagatu si môžeš vybrať len 1 nie ako celok.

Komentáre

komentárov