Máte pocit, že sa snažíte zo všetkých síl, ale tuk z Vášho bruška či zadku nie a nie zísť ? Vyskúšali ste už možné aj nemožné a výsledky sa nedostavili ? Dôvodom môže byť nedostatočné prekrvenie kritických oblastí Vášho tela. Prinášame Vám riešenie, v podobe inovatívneho športového programu SLIM BELLY / SLIM LEGS, ktorý predstavuje účinný spôsob v boji s problémovými partiami ženského tela.

Nejde o žiaden zázračný produkt, ktorý Vám sľubuje zhodenie desiatok kíl bez akejkoľvek vynaloženej energie či zmene stravovacieho režimu. Funguje to tak, že si pás obmotáte okolo brucha, pripojíte k prístroju, na ktorom cvičíte a trénujete.

Pôsobením tlakových komôr na danú oblasť, pri striedaní tlaku a uvoľnenia počas kondičného tréningu sa obvod bruška zmenšuje omnoho výraznejšie ako pri cvičení bez pásu Slim Belly.

Jeho podstata spočíva v pôsobení striedavého tlaku na kritické partie, čo stimuluje ich prekrvenie a zrýchľuje metabolizmus, takže tuk sa odbúrava rýchlejšie.

Slim Legs metóda predstavuje zdravé a prirodzené chudnutie prostredníctvom špeciálne vyvinutých nohavíc so striedavým tlakom. Tie Vás nielenže zbavia nadbytočného tuku v oblasti zadku a stehien, ale výrazne vplývajú aj na celulitídu, s ktorou už nebudete mať starosti.

So Slim Legs docielite viditeľné a merateľné výsledky v krátkom časovom období.

Na základe vykonanej vedeckej štúdie bolo dokázané, že s revolučnými nohavicami Slim Legs dokážete spáliť tuk až o 8-krát viac ako bez nich.

slimlegs